ADAX NEO WIFI – elektrický vykurovací panel

 Adax Neo WiFi elektrický vykurovací panel s diaľkovo ovládateľným termostatom: vyspelé, moderné, elegantné a úsporné vykurovacie teleso pre človeka 21. storočia. Adax Neo WiFi vznikol v najznámejšej škandinávskej dizajnérskej spoločnosti Hareide Designmill v spolupráci so skúsenými inžiniermi Adax. Vďaka jeho čistým líniám sa hodí do každého typu interiéru. Jeho ovládanie je komfortné a spoľahlivé, na čo sme si už pri produktoch Adax mohli zvyknúť.

IP24 – ochrana proti špliechajúcej vode

Ochranná trieda IP24 (dvojitá izolácia) umožňuje bezpečné používanie nielen pri štandardných interiérových podmienkach ale aj vo vlhkých podmienkach /kúpeľne, práčovne/. 

Pohodlná a ekonomická prevádzka

Zabudovaný, bezdrôtový termostat (WT) je programovateľný, vďaka čomu sú v týždňovom intervale jednoducho nastaviteľné požadované denné a nočné teploty, ktoré zároveň kedykoľvek a ľahko môžeme zmeniť na našom smartfóne alebo tablete prostredníctvom mobilnej aplikácie.
Termostat presne udržiava nastavenú teplotu, čo je nevyhnutné pre pohodlnú a úspornú prevádzku. LCD displej ukazuje aktuálnu izbovú teplotu, ktorú taktiež môžeme kedykoľvek ľahko zmeniť prostredníctvom aplikácie, ktoré je kompatibilné so systémami Windows, iOS a Android.

Adax Neo WiFi je dostupný v tradičnej výške 330 mm (Neo WiFi H. A v extra úzkom prevedení vo výške 210 mm (Neo WiFi L) – využiteľný najmä v celosklenených výkladoch.

Zariadenie sa zapája do štandardnej 230V zásuvky alebo je možné aj priame zapojenie do siete.

 

Výhody Adax Neo WiFi

Ovládanie je možné pripojením k zariadeniu prostredníctvom mobilného telefónu, tabletu cez internet. Takto je možné sledovať aktuálnu teplotu, prevádzkový režim z akéhokoľvek miesta na svete. Podľa potreby upravovať denné/týždenné nastavenia. Bez internetového pripojenia elektrickým termostatom udržiava manuálne naprogramované teploty - akonáhle ju dosiahne, vypne sa. Keď zaznamená, že teplota začala klesať, zapne sa a udržiava nastavené hodnoty. Takto je možné dosiahnuť aj 25% -nú úsporu.

 

 

 

 

 

 

Umiestnenie

Adax Neo WiFi je dodávané s nástenným držiakom. Pre prenosnú variantu je v ponuke podstavec (TFH, alebo P), takto sa dá prispôsobiť na prenosný panel.

KontaktGardener s.r.o.

Záhradnícka 36

Bratislava 821 08

Objednávky a Info:

Tel: +421 949 208 041

Mail:

adax.slovakia@gmail.com