ADAX NEO Vykurovací panel


Adax Neo je najnovším vývojom vo svete elektrických vykurovacích systémov.


Príťažlivý škandinávsky design

Technický aj estetický obsah odzrkadľuje vysokú úroveň precíznosti škandinávskeho inžinierstva. V rukách svetoznámych návrhárov HAREIDE-DESIGNMILL sa tak zrodilo majstrovské dielo svetovej kvality, dôkazom čoho je aj zisk prestížnej ceny Nórskej Dizajnérskej Rady (Norks Designrad) v roku 2008.

 

 

Ekonomická funkčnosť

 

Adax Neo v sebe spája vysoké nároky kladené na ekonomickú funkčnosť a moderný estetický vzhľad. Užívatelia Adax NEO sa môžu pýšiť nielen krásnymi a efektívnymi vykurovacími panelmi, ale aj tým, že vďaka digitálnemu ovládaniu a vynikajúcej účinnosti panely Adax NEO garantujú medzi dnešnými vykurovacími panelmi to najhospodárnajšie fungovanie.

Vo vykurovacom paneli je špeciálna kovová vykurovacia vložka a elektrické ovládanie, vďaka ktorému je vykurovací panel schopný fungovať s podobne nízkymi výdajmi, ako najmodernejšie plynové vykurovacie systémy.

Zabudovaný termostat

Zabudovaný digitálny termostat priebežne kontroluje teplotu vo vykurovanej miestnosti čím je zaručená efektívna spotrebu energie. Voliteľne môžete nastaviť dvojakú teplotu (komfortnú a úspornú), tieto môžeme meniť v akýchkoľvek fázach dňa, čím môžeme ušetriť hoci aj 25% energie. Aj v prípade, že máte požiadavku na vykurovanie viacerých miestností môžu byť aplikované ADAX NEO panely bez potreby vybudovania ústredného vykurovacieho systému, nakoľko prostredníctvom vykurovacích panelov získame nezávislé vykurovanie s garantovanou optimálnou teplotou.Použiteľné kdekoľvek

Sú použiteľné všade tam, kde je k dispozícii elektrické napätie, sú odporúčané do bytov, domov, obchodných priestorov a chát. Svojim dizajnom ich možno prirovnať k plochým radiátorom, ale v oveľa modernejšom a tenšom prevedení. Najväčšou výhodou systému je, že nie je potrebná pomoc odborníka pri montáži, jednoducho sa konvektory priskrutkujú na stenu a zapoja sa do elektrickej zásuvky. Nakoľko je montáž takáto jednoduchá pri vybudovaní Vášho vykurovacieho systému ušetríte značnú časť investícií.

Adax NEO je vyrábaný v siedmych a veľkostiach s udávanými výkonmi:
400W, 600W, 800W, 1000W, 1200W, 1400W, 2000W


Výpočet

K tomu, aby ste si mohli vybrať veľkosť a výkon konvektoru, ktorý bude do Vašej miestnosti vhodný je potrebné zmerať plochu a výšku vykurovanej miestnosti, tieto dva údaje potom vynásobiť , výsledkom je objem miestnosti. Výsledný objem miestnosti treba vynásobiť tridsiatimipiatimi (35) a výsledok zaokrúhliť smerom nahor k vyššie uvedeným udávaným výkonom niektorého z konvektorov. Keď je izolácia a stav okien horší ako priemer je vhodné zvoliť výkonnejší konvektor o jedno alebo až o dve kategórie.

Rozmery:

Konvektory Adax NEO sa vyrábajú s jednotnou výškou panelov 37 cm ale v prípade, že nie je vyhovujúca 37 cm výška , je možné si ich objednať s výškou 18 cm v prevedeniach 800W a 1000W. Panely s výškou 18 cm sú doporučované pre použitie pod parapet.

Prečo sa oplatí vybrať vykurovacie panely Adax NEO?

Pretože všade, kde je prúd sa dá za jeden deň vytvoriť vykurovanie!

Pretože sa nemusíte obávať čoraz vyšších účtov za plyn!

Pretože je čistý, bezpečný a jednoducho ovládateľný, je maximálne vypočítateľný!

Pretože Váš starý vykurovací systém môžete vymeniť s minimálnym vynaložením, a tým môžete výrazne ušetriť!

Pretože dokážete vyriešiť vykurovanie Vášho bytu, víkendového domu aj za špecifických podmienok!

Pretože nemusíte minúť veľa peňazí, za tretinu ceny centrálnych vykurovaní dostanete vynikajúce riešenie.

Pretože nevyžaduje žiadny servis, nepotrebuje žiadnu údržbu!

KontaktGardener s.r.o.

Záhradnícka 36

Bratislava 821 08

Objednávky a Info:

Tel: +421 949 208 041

Mail:

adax.slovakia@gmail.com